Léčení srdcem

veškerá transformace v nás se děje skrze srdce

Žít ze srdce

Naše srdce je skutečným centrem moudrosti… Kdo dokáže vědomím vstoupit do prostoru srdce – má přístup k veškerému vědění lidstva… Je to tak trošku tajemství, které až lidstvo naplno objeví a přijme, nastane obrovská změna ve vnímání světa… Každý ale tuto cestu musí objevit sám za sebe… Můžete číst Melchizedeka, můžete meditovat, jet si do pralesa prásknout Áju (Ayahuasca), stejně vám to nebude nic platné, pokud nevykonáte ten nejdůležitější díl sami za sebe – v sobě. Pokud prostě sami do svého srdce nevstoupíte.

Ať nad tím uvažujeme, nebo je nám to úplně jedno a své životy prostě jen tak žijeme, stále je přítomna jedna skutečnost Skrze srdce jsme spojeni a neustále se „vylaďujeme“ na vše kolem sebe.

Naše propojení s okolním světem a s lidmi je mnohem hlubší a širší než jsme si kdy dokázali představit… je to mnohem komplexnější, než je nám věda ochotna předložit. Je to mnohem víc, než jsme schopni verbálně pojmenovat… Děje se tak skrze pocity, obrazy, obrazce, vize… a nejčastěji se toto propojení děje naprosto nevědomě… tj. ani netušíme, že právě skrze naše srdce probíhá neustálá komunikace se vším, co nás právě obklopuje. Znáte to sami, stojíte vedle neznámého člověka třeba někde na zastávce a aniž byste si cokoli řekli, aniž byste si vyměnili jediné gesto, tak nějak automaticky vnímáte zda je ten člověk v pohodě, nebo je nervozní,… takové první (často velmi přesné) nastavení si vaše vědomí naskenuje samo! aniž byste o to usilovali, nebo nad tím přemýšleli… Toto se nám „děje“ bez přestání a je jen na nás jak moc jsme si toho vědomi… A to je ono, respektive, jeden z projevů.

Je to vlastně jednoduché a samozřejmé jako dýchání… Prostě se to děje.

Umění vědomě se spojovat se svým srdcem, a čerpat z tohoto zdroje informace, je prastará moudrost, kterou lidstvo kdysi znalo a využívalo… jen jaksi pozapomnělo… Je mnoho těch, kteří se už rozvzpomínají, jak jsme jako lidé fungovali, jak jsme byli schopni léčit, jak jsme pracovali s realitou a tvořili.. Je čas, abychom se k této moudrosti a dovednostem vrátili…

Skrze srdce se může rozsvítit světlo v tmavém místě vašich duší… skrze srdce je možné otevřít ty dveře, které byly dlouho zavřené, … skrze srdce je možné se vydat  na cestu probuzení… Jako když se odemknou dveře do zahrady… Pomohu vám najít klíč, někdy i mohu pomoci s pootevřením dveří, jsou-li těžké…. Ale vstoupit do své zahrady zázraků už musíte sami.